Perfekcyjny makijaż

Zawsze miałam problem z malowaniem oczu i szczerze mówiąc bardzo tego nie lubię.
Fakt jest taki że my kobiety czasem musimy dodać sobie trochę uroku. Tylko jak to zrobić??
W moim przypadku było to o wiele trudniejsze że noszę okulary i muszę je zdjąć, by móc strzelić sobie oko jak to się potocznie mówi. Żeby było równo jak to zrobić??
Dziś już wiem, bo właśnie doszły do mnie dwie super fajne i pomocne rzeczy, dzięki nim malowanie stało się łatwiejsze i nie boję się już że będzie krzywo.
Mogę z czystym sumieniem zaproponować Wam moje dwa pomocniki. Jeden do równego malowania brwi i drugi do perfejcyjnych oczu. Możemy pomalować się o wiele szybciej, zależnie jaki efekt powieki ma być tak przykładamy naszego kotka.
Na zdjęciach widać oba moje pomocniki, które serdecznie Wam polecam.
Mogę powiedzieć że malowanie dla mnie nigdy nie było tak łatwe i przyjemne jak teraz.
Pozdrawiam serdecznie.
Bożena

Bożena

Witam . Nazywam się Bożena Krasoń , jestem certyfikowanym dietetykiem, promotorem zdrowia i naturoterapeutą. Jestem również organizatorką konkursu Osobowość Polonijna Roku im Edyty Felsztyńskiej oraz założycielką Międzynarodowego Stowarzyszenia Polonijnego we Włoszech. Moją pasją jest gotowanie,jak również promowanie zdrowego stylu życia. Jestem autorką dwóch e-booków w tym temacie. Jestem również pasjonatką gotowania i dobrej kuchni polskiej i włoskiej,prowadzę fp Jedz kolorowo żyj zdrowo ,gdzie pokazuję i zarażam miłością do gotowania. Prywatnie jestem matką, żoną i babcią cudownej ośmioletniej Michaliny.. Jeżeli tu jesteś to znaczy, że masz ochotę na zmiany i to jest dobre miejsce dla Ciebie. Jest mi ogromnie miło Cię gościć i może nawet uda mi się zaszczepić w Tobie małe zmiany? Pozdrawiam serdecznie.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *