Integratory

Dziś doszła do mnie moja paczuszka zamówiona w Polsce.Czekalam na nią z utęsknieniem, gdyż integratory, które się w niej znajdują są mi bardzo potrzebne a jestem przekonana że przydałyby się  i niektorym z Was.Boli mnie dzisiaj okropnie głową dlatego wrzucę tylko szybciutko co mi przyszło,a już niedługo opiszę co do czego służy i jak używać.
Zapewniam Was o dobrej jakości tych produktów.
Wit D + K2
Red Clover ( czerwona koniczyna)
Forscolina.

Ciekawi mnie czy Wy bierzecie jakieś integratory ,macie swoje ulubione marki?
Napiszcie.
Pozdrawiam
Bożena

Bożena

Witam . Nazywam się Bożena Krasoń , jestem certyfikowanym dietetykiem, promotorem zdrowia i naturoterapeutą. Jestem również organizatorką konkursu Osobowość Polonijna Roku im Edyty Felsztyńskiej oraz założycielką Międzynarodowego Stowarzyszenia Polonijnego we Włoszech. Moją pasją jest gotowanie,jak również promowanie zdrowego stylu życia. Jestem autorką dwóch e-booków w tym temacie. Jestem również pasjonatką gotowania i dobrej kuchni polskiej i włoskiej,prowadzę fp Jedz kolorowo żyj zdrowo ,gdzie pokazuję i zarażam miłością do gotowania. Prywatnie jestem matką, żoną i babcią cudownej ośmioletniej Michaliny.. Jeżeli tu jesteś to znaczy, że masz ochotę na zmiany i to jest dobre miejsce dla Ciebie. Jest mi ogromnie miło Cię gościć i może nawet uda mi się zaszczepić w Tobie małe zmiany? Pozdrawiam serdecznie.

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

  1. Anna pisze:

    ja biorę cały czas od kilku miesiecy Vit D3+K2, do tego vit A,C,E. marka Visanto. Forscoliny nie znam, zaciekawi mnie ten produkt.Czy jest dobry ?

  2. Tak świetny produkt niedługo opiszę dokładnie działanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *