Warsztaty dla kobiet Rzym 9.11.2019

 

Warsztaty dla Polek ,które odbyły się w Rzymie 9.11.2019 pod nazwa Walczę o siebie.

Miałam przyjemność być prelegentką i mimo ogromnej tremy i mojego pierwszego wystąpienia przed tak dużą publicznością,jestem zaszczycona że mogłam być tam z tymi wszystkimi wspaniałymi kobietami.

Moim zdaniem były to najwspanialsze warsztaty w których mogłam brać udział.

Organizatorką tego wspaniałego przedsięwzięcia dla kobiet była Anna Malczewska redaktor portalu i dwutygodnika Nasz Świat oraz założycielka grupy Fabryka Kobiecej Mocy.

Anna Malczewska

Działo się mnóstwo wspaniałych rzeczy,gdyż warsztaty zostały podzielone na trzy  panele tematyczne.Jako pierwsza wystąpiła Laura Beata Gruszka- stylistka,kolorystka i personal shopper ,zapoznała nas z analiza kolorystyczną,temat bardzo ciekawy i na czasie.Laura prowadzi swoje studio ,gdzie można zapisać się na jej usługi,które jak mówi Laura pomogą nam zaoszczędzić ,czas,pracę i pieniądze by piękniej wyglądać.

https://www.facebook.com/kolorconsultant/

Laura Beata Gruszka

Kolejną osobą była Aneta Stefaniak stylistka projektu Kobiecy Challenge ,która specjalnie przyjechała do nas z Niemiec.Poruszyła ważny temat doboru stylizacji do typu figury.

Aneta Stefaniak z Niemiec

Po tych dwóch wystąpieniach był czas na przerwę i wspaniałe przekąski przygotowane przez naszego wspaniałego przyjaciela Aleksander Pajowski, za co serdecznie dziękuję w moim imieniu i wszystkich zgromadzonych mogących skosztować  tych delicji.

to tylko część  przekąsek ,które własnoręcznie przygotował dla kobiet Aleksander.

Aleksander Pajowski

Po przerwie wystąpiłam ja Bożena Krasoń jako certyfikowany Promotor Zdrowia z Elementami Psychologi Emocji i certyfikowany Dietetyk,gdzie poruszyłam temat zdrowego odżywiania i zmiany nawyków żywieniowych oraz wpływu jelit na nietolerancje pokarmowe.

Bożena Krasoń

Zaraz po mnie wystąpiła Monika Przepióra z Niemiec i zapoznała gości z tematem ,jak wzmocnić zdrowie wspomagając się suplementacją.Monikę widziałam pierwszy raz, chociaż wcześniej  poznałyśmy się wirtualnie i było mi bardzo miłe spotkać ją na żywo i wymienić poglądami.

Bożena Krasoń ,Monika Przepióra

Cała imprezę swoją obecnością uświetniła Pani  kierownik Wydziału Konsularnego Ambasady RP w Rzymie,konsul Agata Ibek-Wojtasik

konsul Agata Ibek-Wojtasik

Nie obyło się również bez gościa specjalnego Kasia Lubina

Kasia Lubina

Kasia przyjechała do nas również z Niemiec i jest ambasadorką Kobiecego Challengu ,podbiła serca kobiet prowadząc swojego bloga i opowiadając o tym jak walczyła ze swoją nadwagą i alkoholizmem.

Kasia to miła i swojska dziewczyna, za której powodzenie wielu z nas trzyma kciuki.

Kasia ma już  42 tysięczną publiczność na swoim blogu.

https://www.facebook.com/pages/category/Personal-Blog/Walcz%C4%99-O-Siebie_Kasia-Lubina-408612776581133/

 

Oczywiście nie omieszkałam poprosić o wspólne zdjęcie

Bożena Krasoń ,Kasia Lubina

 

Po warsztatach miałyśmy czas na rozmowy i odnowienie znajomości  ze wspaniałymi osobami.Dwie wspaniałe kobiety ,które wynajmują apartamenty w Rzymie dla turystów, bardzo często są nimi właśnie Polacy,znajdziecie u nich wspaniałą atmosferę,serdeczność i pomoc pod każdym względem.

Kobiety ,ciepłe,serdeczne ,miłe wspierające Polaków na emigracji.

Jestem dumna że je znam osobiście i mogę polecić ich apartament,gdy zawitacie w Rzymie.Gwarantuje że znajdziecie tam atmosferę ciepła domowego i mnóstwo dobrych rad przy zwiedzaniu Wiecznego Miasta.

Marta Stępień była również jedną ze sponsorek warsztatów.Link do jej apartamentów znajdziesz poniżej

https://www.facebook.com/ViaVirginiaRoma/

Kolejna  wspaniała kobieta to Urszula Golda i jej cudowne apartamenty

https://www.facebook.com/RomaforRentApartment/

na zdjęciu od lewej Laura Beata Gruszka,Urszula Golda,Marta Stępień,Bożena Krasoń

Marta Stępień ,Bożena Krasoń

Urszula Golda ,Bożena Krasoń

 

Na warsztatach były też kobiety z mojej grupy na fb która prowadzę

https://www.facebook.com/groups/616288151866036/

i którym bardzo dziękuję, wszystkim bez wyjątku ,nie sposób wymienić wszystkich,więc grupowe dziękuję .

W szczególności Ewa,Emi,Helena,Edyta,Anna,Monika,Gosia, Grażyna  i wielu innym wspaniałym kobietą ,które tego dnia postanowiły spędzić swój czas z nami .

 

 

Rozlosowano również  nagrody wśród uczestniczek ,więc atrakcji nie brakowało.

 

Emocji było mnóstwo, moje nie opadły jeszcze do końca .Jestem dumna z Was wszystkich i jeszcze raz bardzo dziękuję.

Mam nadzieję że spotkań takich  będzie więcej i  będziemy mogli spotykać się i wymieniać doświadczeniami.

do zobaczenia – mam nadzieję szybkiego

pozdrawiam serdecznie

Bożena

 

 

p.s dziękuję Piotr Kolendowski/Video Pyja/ za udostępnienie części zdjęć.

 

Bożena

Witam . Nazywam się Bożena Krasoń , jestem certyfikowanym dietetykiem, promotorem zdrowia i naturoterapeutą. Jestem również organizatorką konkursu Osobowość Polonijna Roku im Edyty Felsztyńskiej oraz założycielką Międzynarodowego Stowarzyszenia Polonijnego we Włoszech. Moją pasją jest gotowanie,jak również promowanie zdrowego stylu życia. Jestem autorką dwóch e-booków w tym temacie. Jestem również pasjonatką gotowania i dobrej kuchni polskiej i włoskiej,prowadzę fp Jedz kolorowo żyj zdrowo ,gdzie pokazuję i zarażam miłością do gotowania. Prywatnie jestem matką, żoną i babcią cudownej ośmioletniej Michaliny.. Jeżeli tu jesteś to znaczy, że masz ochotę na zmiany i to jest dobre miejsce dla Ciebie. Jest mi ogromnie miło Cię gościć i może nawet uda mi się zaszczepić w Tobie małe zmiany? Pozdrawiam serdecznie.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *