#TworzeNieKradne

Moi drodzy dołączam do akcji #TworzeNieKradne, głównie by wesprzeć osobę która tę akcję rozkręciła ale też i po to by chronić moje zdjęcia.
Całkowicie popieram tę akcję, gdyż w sieci jest wystarczająco dużo darmowych zdjęć które można wykorzystać bez przywłaszczania sobie czyjejś własności, bądź co gorsze podawanie jej za swoją
Jeżeli popierasz akcję dołącz do nas tylko nie zapomnij o oznaczeniu hasztagiem.
#TworzeNieKradne

Pozdrawiam

Bożena

Bożena

Witam . Nazywam się Bożena Krasoń , jestem certyfikowanym dietetykiem, promotorem zdrowia i naturoterapeutą. Jestem również organizatorką konkursu Osobowość Polonijna Roku im Edyty Felsztyńskiej oraz założycielką Międzynarodowego Stowarzyszenia Polonijnego we Włoszech. Moją pasją jest gotowanie,jak również promowanie zdrowego stylu życia. Jestem autorką dwóch e-booków w tym temacie. Jestem również pasjonatką gotowania i dobrej kuchni polskiej i włoskiej,prowadzę fp Jedz kolorowo żyj zdrowo ,gdzie pokazuję i zarażam miłością do gotowania. Prywatnie jestem matką, żoną i babcią cudownej ośmioletniej Michaliny.. Jeżeli tu jesteś to znaczy, że masz ochotę na zmiany i to jest dobre miejsce dla Ciebie. Jest mi ogromnie miło Cię gościć i może nawet uda mi się zaszczepić w Tobie małe zmiany? Pozdrawiam serdecznie.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *