Dzień nagród

Kolejny ciężki dzień ,ale na pocieszenie pochwałę się Wam że zadbałam o siebie poszłam do fryzjera i kupiłam sobie dwie bluzeczki.Mam nadzieję że spodobają się również Wam.
Ale najpierw pochwałę się jak moja 7 letnia wnuczka zadzwoniła do mnie dzisiaj,by porozmawiać sobie w języku włoskim.Co roku zabieram ją na wakacje do siebie i zna język włoski od dziecka,jednak po roku zapomina słów i dzisiaj sama bez niczyjego namawiania najpierw uczyła się z aplikacji a później zadzwoniła żeby sobie porozmawiać.
Jestem z niej ogromnie dumna ❤️

To teraz się pochwalę nową fryzurą i bluzeczkami.
A Wy co zrobiliście dla siebie ostatnio ciekawego?
Lubicie się nagradzać ,czy może nie ma to dla Was znaczenia?
Ja osobiście nie przywiązuje aż takiej wagi do tego ale dzisiaj było mi to niezmiernie potrzebne.
Pozdrawiam serdecznie
Bożena

Bożena

Witam . Nazywam się Bożena Krasoń , jestem certyfikowanym dietetykiem, promotorem zdrowia i naturoterapeutą. Jestem również organizatorką konkursu Osobowość Polonijna Roku im Edyty Felsztyńskiej oraz założycielką Międzynarodowego Stowarzyszenia Polonijnego we Włoszech. Moją pasją jest gotowanie,jak również promowanie zdrowego stylu życia. Jestem autorką dwóch e-booków w tym temacie. Jestem również pasjonatką gotowania i dobrej kuchni polskiej i włoskiej,prowadzę fp Jedz kolorowo żyj zdrowo ,gdzie pokazuję i zarażam miłością do gotowania. Prywatnie jestem matką, żoną i babcią cudownej ośmioletniej Michaliny.. Jeżeli tu jesteś to znaczy, że masz ochotę na zmiany i to jest dobre miejsce dla Ciebie. Jest mi ogromnie miło Cię gościć i może nawet uda mi się zaszczepić w Tobie małe zmiany? Pozdrawiam serdecznie.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *