Ręczne prace

Miałam zaszczyt poznać ostatnio wspaniałą osobę, szczerą, zabawną, pełną humoru i energii, bardzo sympatyczną.
Jest niesamowita jako osoba ale również prace,które tworzy są niesamowicie.cała praca ręczna ,do której potrzeba wiele talentu i cierpliwości.
Anna obdarowała mnie swoimi dziełami za co bardzo serdecznie jej dziękuję.
Chcę Wam pokazać tu kilka jej cudownych prac.
Jeżeli nabierzecie ochoty na posiadanie jednej z tych wspaniałych prac możecie u niej zamówić i zrobić sobie prezent ,bądź swoim bliskim znajomym.
Często nie mamy pomysłu na prezent , więc uważam że pomysły Halinki idealnie się do tego nadają.
Jeżeli ktoś będzie potrzebował kontakt do Halinki piszcie do mnie na priv.

Pozdrawiam serdecznie.
Bożena

Bożena

Witam . Nazywam się Bożena Krasoń , jestem certyfikowanym dietetykiem, promotorem zdrowia i naturoterapeutą. Jestem również organizatorką konkursu Osobowość Polonijna Roku im Edyty Felsztyńskiej oraz założycielką Międzynarodowego Stowarzyszenia Polonijnego we Włoszech. Moją pasją jest gotowanie,jak również promowanie zdrowego stylu życia. Jestem autorką dwóch e-booków w tym temacie. Jestem również pasjonatką gotowania i dobrej kuchni polskiej i włoskiej,prowadzę fp Jedz kolorowo żyj zdrowo ,gdzie pokazuję i zarażam miłością do gotowania. Prywatnie jestem matką, żoną i babcią cudownej ośmioletniej Michaliny.. Jeżeli tu jesteś to znaczy, że masz ochotę na zmiany i to jest dobre miejsce dla Ciebie. Jest mi ogromnie miło Cię gościć i może nawet uda mi się zaszczepić w Tobie małe zmiany? Pozdrawiam serdecznie.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *