Grilowany ananas

Cudowny smak, niebo dla podniebienia, egzotyczny, delikatny, wyjątkowy. Tak to nic innego jak grilowany ananas. Prosty w wykonaniu jednocześnie elegancki w wyglądzie do podania, gdy wpadną niespodziewani goście.

Przyrządzanie.

Ananas obrać i pokroić na plastry grubości około 1 cm. Najlepiej do grilowania użyć patelni( ale możemy też na zwykłym grillu),grilujemy z obu stron po 3/4 minuty. Wykladamy na wcześniej przygotowany talerz, który dekorujemy octem balsamicznym (glassa) i jogurtem greckim.

Prosto, szybko, elegancko.

Smacznego

Bożena

Witam . Nazywam się Bożena Krasoń , jestem certyfikowanym dietetykiem, promotorem zdrowia i naturoterapeutą. Jestem również organizatorką konkursu Osobowość Polonijna Roku im Edyty Felsztyńskiej oraz założycielką Międzynarodowego Stowarzyszenia Polonijnego we Włoszech. Moją pasją jest gotowanie,jak również promowanie zdrowego stylu życia. Jestem autorką dwóch e-booków w tym temacie. Jestem również pasjonatką gotowania i dobrej kuchni polskiej i włoskiej,prowadzę fp Jedz kolorowo żyj zdrowo ,gdzie pokazuję i zarażam miłością do gotowania. Prywatnie jestem matką, żoną i babcią cudownej ośmioletniej Michaliny.. Jeżeli tu jesteś to znaczy, że masz ochotę na zmiany i to jest dobre miejsce dla Ciebie. Jest mi ogromnie miło Cię gościć i może nawet uda mi się zaszczepić w Tobie małe zmiany? Pozdrawiam serdecznie.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *