Chlorofil czyli zielona krew

Dziś   jak   już  Wam obiecałam  ciąg dalszy  o kolejnym  produkcie  DuoLife  Chlorofil  czyli  zielona  krew.

Wielu  z  Was  pewnie  powie  a  po co mi  to  ? przecież  mogę  sobie  zrobić  sama  zielone  smoothie  w  domu  i  będzie  to  samo.

Otóż  nic  podobnego  po  pierwsze  że  w  domu  nie  mamy możliwości  odtworzyć tak  wyjątkowej  kompozycji  , a po drugie  że  załóżmy  że  nawet  uda  nam  się  skompletować  wszystkie   produkty  będzie  nas  to  kosztować  o  wiele  więcej  niż  chlorofil  zakupiony  , połowa  nam  się  zepsuje  zanim  zużyjemy  ,  a  jeszcze  po tym  wszystkim  musimy  posprzątać.

Więc  zostawiam  Wam  do  rozważenia  a  gdybyś  miała  ochotę  spróbować  to  na  końcu  znajdziesz  link  do sklepu  w  którym  możesz   dokonać  zakupu.

Zapoznaj  się   teraz  z  opisem.

Chlorofil

Twoja 100% naturalna dawka energii na każdy dzień.

DuoLife Chlorofil

nie zawiera konserwantów oraz produktów genetycznie modyfikowanych.

100% naturalny, kompletny, płynny chlorofil.

DuoLife Chlorofil

To odpowiedź dla tych, którzy chcą możliwie najdłużej utrzymać swój organizm w optymalnym stanie. Dzięki swojemu dobroczynnemu    działaniu  nazywany  bywa  nawet „płynną energią”.

Wyjątkowa kompozycja w pełni naturalnych składników pozwala oczyścić organizm z zalegających w nim toksyn. Naturalny chlorofil alkalizuje środowisko wewnętrzne organizmu. Zapobiega mnożeniu się drobnoustrojów i grzybów, wzmacnia system immunologiczny, wiąże i eliminuje metale ciężkie, a także – poprzez oddziaływanie zbliżone do probiotyku – wspomaga regenerację i rekonwalescencję organizmu narażonego na długotrwały stres lub inne obciążenia.

Chlorofilina

Posiada silne właściwości alkalizujące, pobudza eliminację potencjalnie szkodliwych toksyn i karcynogenów z organizmu, opóźnia procesy utleniania komórkowego, zapobiega przedwczesnemu starzeniu i eliminuje wolne rodniki. Wzmacnia immunologię organizmu, optymalizuje i utrzymuje dobry stan zdrowia. Dzięki zawartości miedzi, która jak żelazo doskonale transportuje tlen, cząsteczki chlorofiliny są w stanie podróżować po całym organizmie, ZAWDZIĘCZAJĄ swojej budowie – zbliżonej do cząsteczki hemu znajdującego się w naszej krwi – nazywana jest nawet „zieloną krwią”.

Jęczmień

Uznawany jest za doskonałe źródło rozpuszczalnego błonnika pokarmowego. Dodatkowo ma silne właściwości przeciwutleniające, a dzięki bogactwu witamin i składników mineralnych pomaga utrzymać równowagę kwasowo-zasadową w organizmie.

Lucerna

Jest niezastąpionym źródłem białka, dzięki czemu wzmacnia, w naturalny sposób oczyszcza i przyspiesza regenerację organizmu.

Olejek miętowy

Od setek lat jest znany i stosowany jako doskonały środek antyseptyczny. Oznacza to, że wyjątkowo skutecznie wspomaga oczyszczanie organizmu, niszcząc drobnoustroje zagrażające sprawnemu funkcjonowaniu układu immunologicznego. Ponadto pomaga w zachowaniu równowagi kwasowo-zasadowej.

Chlorella

Jest najbogatszym znanym obecnie źródłem chlorofilu. Dzięki temu, że jest wyjątkowo bogata w aminokwasy, witaminy i minerały, których koncentracja jest znacznie wyższa niż u roślin lądowych, należy do grupy „superfoods”. Skutecznie pomaga pozbyć się z organizmu toksyn, metali ciężkich oraz chemikaliów.

Innowacyjne połączenie naturalnych składników zawartych w DuoLife Chlorofil nie zawiera żadnych konserwantów oraz stabilizatorów smaku. Biologicznie czynne składniki tego produktu gwarantują najwyższą jakość i zwiększoną przyswajalność.

Opinia naukowa o Chlorofil

„Chlorofil w swojej czystej postaci jest jednym z najcenniejszych produktów dla osób zmagających się z przemęczeniem bądź stresem. Doskonale wspomaga oczyszczanie organizmu i pozwala na skuteczną regenerację niemal wszystkich narządów wewnętrznych. Jednocześnie, dzięki niezwykłej zdolności transportowania tlenu, a także właściwościom odkażającym, korzystnie wpływa na florę fizjologiczną. To wszystko sprawia, że Chlorofil jest niezastąpiony nie tylko dla osób pragnących jak najdłużej zachować pełnię zdrowia i urody, ale również dla tych, którzy chcą przyspieszyć proces regeneracji zmienionych chorobowo narządów”.

Więc na zdrowie!

JA PIJĘ GO KAŻDEGO DNIA   !!!

Jeżeli masz ochotę spróbować kliknij w link poniżej.

https://myduolife.com/shop.html

Obraz może zawierać: napój

 

Bożena

Witam . Nazywam się Bożena Krasoń , jestem certyfikowanym dietetykiem, promotorem zdrowia i naturoterapeutą. Jestem również organizatorką konkursu Osobowość Polonijna Roku im Edyty Felsztyńskiej oraz założycielką Międzynarodowego Stowarzyszenia Polonijnego we Włoszech. Moją pasją jest gotowanie,jak również promowanie zdrowego stylu życia. Jestem autorką dwóch e-booków w tym temacie. Jestem również pasjonatką gotowania i dobrej kuchni polskiej i włoskiej,prowadzę fp Jedz kolorowo żyj zdrowo ,gdzie pokazuję i zarażam miłością do gotowania. Prywatnie jestem matką, żoną i babcią cudownej ośmioletniej Michaliny.. Jeżeli tu jesteś to znaczy, że masz ochotę na zmiany i to jest dobre miejsce dla Ciebie. Jest mi ogromnie miło Cię gościć i może nawet uda mi się zaszczepić w Tobie małe zmiany? Pozdrawiam serdecznie.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *