Nowy etap w życiu

Wczoraj był ciężki dzień, miałam do przemyślenia dużo spraw i musiałam się pogodzić z tym że czas ucieka nieubłaganie.W życiu każdej kobiety prędzej czy później rozpoczyna się przemiana i wkraczamy w okres dojrzałości.My kobiety musimy sobie poukładać to wszystko w naszych głowach i zaakceptować tą przemianę jak coś co jest kolejnym etapem w naszym życiu i wcale nie musi być gorzej.
Więc wchodząc w okres menopauzy wybrałam się na długi spacer by przemyśleć jak to będzie i co chcę robić,jak również zastanowić się jak zmieni to moje dotychczasowe życie.Pewnie pomyślcie ale głupoty przecież sygnały organizm wysyła wcześniej, przecież jest czas by się przygotować, przecież każda z nas to przechodzi.Macie rację prawie…bo mój organizm nie wysyłał sygnałów, aż do momentu kiedy poszłam do lekarza.
Nie robię z tego problemu oj nie ,ale jak wszystkie nowe sprawy mam potrzebę przemyśleń i ustalenia strategii.
I po prawie dwóch godzinach spaceru doszłam do wniosku że w moim życiu nic się nie zmieni może będę bardziej uważać na to co jem?, może będę więcej i częściej wychodzić na długie spacery?, może przytyję kilka kilogramów i częściej zatrzyma mi się woda w organizmie?
Ale na pewno nadal będę szczęśliwa, będę robiła to co kocham i będę radosną dojrzałą kobietą.😍

Zapomniałam chyba się zapiszę na yogę lub callanetics 😉
Taki jest mój plan 😊
Dla wszystkich , którzy wkraczają w ten wyjątkowy okres w życiu polecam czerwoną koniczynę bardzo pomaga w łagodzeniu dolegliwości.
Wrzucę Wam też kilka zdjęć z miejsca w którym mieszkam i dokąd zawsze chodzę jak mam coś do przemyślenia.

Pozdrawiam serdecznie
Bożena

Bożena

Witam . Nazywam się Bożena Krasoń , jestem certyfikowanym dietetykiem, promotorem zdrowia i naturoterapeutą. Jestem również organizatorką konkursu Osobowość Polonijna Roku im Edyty Felsztyńskiej oraz założycielką Międzynarodowego Stowarzyszenia Polonijnego we Włoszech. Moją pasją jest gotowanie,jak również promowanie zdrowego stylu życia. Jestem autorką dwóch e-booków w tym temacie. Jestem również pasjonatką gotowania i dobrej kuchni polskiej i włoskiej,prowadzę fp Jedz kolorowo żyj zdrowo ,gdzie pokazuję i zarażam miłością do gotowania. Prywatnie jestem matką, żoną i babcią cudownej ośmioletniej Michaliny.. Jeżeli tu jesteś to znaczy, że masz ochotę na zmiany i to jest dobre miejsce dla Ciebie. Jest mi ogromnie miło Cię gościć i może nawet uda mi się zaszczepić w Tobie małe zmiany? Pozdrawiam serdecznie.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *