Z prywatnego pamietnika

Tytuł mojego bloga ja w życiu i w kuchni ktoś mnie zapytał ok kuchnia jest a co z Tobą??
Wiecie racja piszę o mnie mało z kilku powodów pierwszy to sądziłam że nikogo nie interesuje kto przyrządza te potrawy a sam przepis na nie.
Drugi to brak czasu.
Trzeci to kiepska ze mnie pisarka 😊.
Obiecuję jednak że postaram się chociaż w części naprawić ten błąd.
Wczoraj był wielki dzień ,po raz kolejny mogłam honorowo oddać krew z czego jestem niezmiernie dumna.
Kiedy dzwonią do mnie by przypomnieć mi że już czas wchodzę w taki stan euforii i radości że nie mogę doczekać się tej chwili gdy igła znajdzie się w mojej dłoni i popłynie z niej krew grypy 0 RH+.
Ta świadomość że pomagam a może wręcz ratuję czyjeś życie daje mi tyle szczęścia że trudno je opisać słowami.
Chcę zachęcić Was kto może spróbujcie tego uczucia,te małe gesty mogą uratować komuś życie .Gwarantuję Wam że stanie się to Waszym nawykiem i powodem do ogromnej radości.

Pozdrawiam serdecznie.

Bożena.

Bożena

Witam . Nazywam się Bożena Krasoń , jestem certyfikowanym dietetykiem, promotorem zdrowia i naturoterapeutą. Jestem również organizatorką konkursu Osobowość Polonijna Roku im Edyty Felsztyńskiej oraz założycielką Międzynarodowego Stowarzyszenia Polonijnego we Włoszech. Moją pasją jest gotowanie,jak również promowanie zdrowego stylu życia. Jestem autorką dwóch e-booków w tym temacie. Jestem również pasjonatką gotowania i dobrej kuchni polskiej i włoskiej,prowadzę fp Jedz kolorowo żyj zdrowo ,gdzie pokazuję i zarażam miłością do gotowania. Prywatnie jestem matką, żoną i babcią cudownej ośmioletniej Michaliny.. Jeżeli tu jesteś to znaczy, że masz ochotę na zmiany i to jest dobre miejsce dla Ciebie. Jest mi ogromnie miło Cię gościć i może nawet uda mi się zaszczepić w Tobie małe zmiany? Pozdrawiam serdecznie.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *