Relaks

Relaks

Jak relaks to kawa z zeń szeniem.

Co to jest?

To roślina pochodząca z Azji, która w swoim składzie posiada wiele substancji czynnych,jednak najważniejsze są tzw. ginsenozyty. Są dlatego takie cenne, gdyż potrafią zwiększać zdolność hemoglobiny do przyłączania się tlenu, co skutkuje lepszym natlenieniem organizmu.

Korzeń ten posiada wit A i C, witaminy z grupy B, składniki mineralne takie jak wapń, miedź, fosfor, potas, żelazo, magnez.

Jego właściwości

1.wzmacnia układ nerwowy

2.regeneruje watrobe

3.redukuje zmęczenie

4.chroni przed cukrzyca

5chroni przed nowotworem

Jednak mimo tych wielu cudownych właściwości nie powinniśmy przesadzać z ilością spożycia.

Zachęcam jednak osoby, które nie powinny, pić zbyt dużej ilości kawy, przy popołudniowych relaxsie zastąpić ja kawą że zbóż z dodatkiem zeń szenia.

Doda ona Wam energii podobnie jak zwykła kawa a jest o wiele zdrowsza.

Polecam wypróbować.

Smacznego

Bożena

Witam . Nazywam się Bożena Krasoń , jestem certyfikowanym dietetykiem, promotorem zdrowia i naturoterapeutą. Jestem również organizatorką konkursu Osobowość Polonijna Roku im Edyty Felsztyńskiej oraz założycielką Międzynarodowego Stowarzyszenia Polonijnego we Włoszech. Moją pasją jest gotowanie,jak również promowanie zdrowego stylu życia. Jestem autorką dwóch e-booków w tym temacie. Jestem również pasjonatką gotowania i dobrej kuchni polskiej i włoskiej,prowadzę fp Jedz kolorowo żyj zdrowo ,gdzie pokazuję i zarażam miłością do gotowania. Prywatnie jestem matką, żoną i babcią cudownej ośmioletniej Michaliny.. Jeżeli tu jesteś to znaczy, że masz ochotę na zmiany i to jest dobre miejsce dla Ciebie. Jest mi ogromnie miło Cię gościć i może nawet uda mi się zaszczepić w Tobie małe zmiany? Pozdrawiam serdecznie.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *