Niepowtarzalne kartki na każdą okazję

hej,hej….

jak wiecie prowadzę grupę na fb i miałam właśnie zaszczyt poznać cudowną kobietę ,która zajmuje się wykonywaniem kartek na różne okazje.

Uwierzcie takich cudeniek dawno nie widziałam .każda pięknie i starannie wykonana.każda niepowtarzalna i na każdą okazję jaką sobie wymarzycie.

Uwielbiam takie nie tuzinkowe prace maja swój styl i duszę i sądzę że wysyłając komuś taką kartkę można naprawdę uszczęśliwić drugą osobę.

Powiem więcej dziś w dobie esemesów ,bo ludziom już nawet dzwonić się nie chce otrzymać taką cudowną kartkę świąteczną zrobioną specjalnie dla danej osoby to według mnie wyraz największego uznania i szacunku ,osoba obdarowana będzie szczęśliwa że otrzymała od Was coś zrobione specjalnie dla niej na wybraną okazję.

Bo dwóch takich samych nie znajdziecie mogą być podobne ale nie takie same,bo tyle serca i miłości w tworzenia takich kartek może włożyć tylko osoba dla której jest to największa pasja.

I taką osobą jest właśnie Iza,która miałam zaszczyt poznać i zakochać się w jej pracy.

Więc ,jeżeli zastanawiasz się nad niespodzianką dla bliskich, spraw im jedną z kartek ,którą specjalnie dla Ciebie wykona Iza.

Tą wyjątkową kobietę znajdziesz na fb i możesz do niej napisać na messenger.

Nie zastanawiaj się zbyt długo czas ucieka ,a święta tuż tuż

 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009929296514

Zostawię Wam kilka fotek byście mogły podziwiać pracę Izy.

 

Kochani to tylko niektóre kartki ,ale gwarantuję Wam że każda następna tak samo doskonała i jedna ładniejsza od drugiej.

Pozdrawiam Was serdecznie i jeszcze raz zachęcam do zamawiania i kupowania u Izy.

Bożena

 

 

Bożena

Witam . Nazywam się Bożena Krasoń , jestem certyfikowanym dietetykiem, promotorem zdrowia i naturoterapeutą. Jestem również organizatorką konkursu Osobowość Polonijna Roku im Edyty Felsztyńskiej oraz założycielką Międzynarodowego Stowarzyszenia Polonijnego we Włoszech. Moją pasją jest gotowanie,jak również promowanie zdrowego stylu życia. Jestem autorką dwóch e-booków w tym temacie. Jestem również pasjonatką gotowania i dobrej kuchni polskiej i włoskiej,prowadzę fp Jedz kolorowo żyj zdrowo ,gdzie pokazuję i zarażam miłością do gotowania. Prywatnie jestem matką, żoną i babcią cudownej ośmioletniej Michaliny.. Jeżeli tu jesteś to znaczy, że masz ochotę na zmiany i to jest dobre miejsce dla Ciebie. Jest mi ogromnie miło Cię gościć i może nawet uda mi się zaszczepić w Tobie małe zmiany? Pozdrawiam serdecznie.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *