Warsztaty w Rzymie

Chcę Wam napisać o czymś bardzo ważnym dla mnie.
Mianowicie około 2 tygodni temu brałam udział w warsztatach prowadzonych przez doktor Adrianna Tomczak, która przyleciała specjalnie do Rzymu by je poprowadzić.
Adrianna Tomczak prowadzi projekt o nazwie ,, Emigracja po Sukces” który jest skierowany głównie do Polaków , którzy wyjechali za granicę w poszukiwaniu lepszego życia.Pomaga ,motywuje i wspiera innych w podejmowaniu odważnych i mądrych decyzji.
Na warsztatach spotkały się Polki z grupy Przedsiębiorcze Polki we Włoszech, gdzie podczas kilku godzinnym wykładom prowadzonych przez dr Adrianna Tomczak- certyfikowana trenerka,pasjonatka rozwoju osobistego i autorka bloga Emigracja po Sukces mieliśmy okazję przyjrzeć się wartościom jakimi kierujemy się w życiu.
Zapoznać się jak odkryć pokłady siły w nas i wykorzystać je do naszego osobistego rozwoju.Jak zmienić nasze nawyki na lepsze i jak wprowadzić je w życie.
Atmosfera była magiczna, już w powietrzu czuło się wspólnotę,zrozumienie i chęć zmian.Dla mnie te warsztaty były bardzo motywujące i otwarły mi oczy na wiele spraw, które tak naprawdę na co dzień wydają nam się mało ważne nic nie znaczące.
Mam nadzieję że takich motywujących spotkań będzie wiele bo są bardzo potrzebne.
Wspaniałe jest też to że jest w Rzymie kobieta o wielkim sercu i ogromnym talencie organizacyjnym , działaczka polonijna i redaktorka gazety i portalu,,Nasz Świat” Anna Malczewska to dzięki niej możliwe są te nasze spotkania.
Zapraszam wszystkich , którzy mogą być do korzystania z takich warsztatów dają one niesamowite poczucie wspólnoty, wsparcia i zrozumienia.

Pozdrawiam serdecznie
Bożena

Bożena

Witam . Nazywam się Bożena Krasoń , jestem certyfikowanym dietetykiem, promotorem zdrowia i naturoterapeutą. Jestem również organizatorką konkursu Osobowość Polonijna Roku im Edyty Felsztyńskiej oraz założycielką Międzynarodowego Stowarzyszenia Polonijnego we Włoszech. Moją pasją jest gotowanie,jak również promowanie zdrowego stylu życia. Jestem autorką dwóch e-booków w tym temacie. Jestem również pasjonatką gotowania i dobrej kuchni polskiej i włoskiej,prowadzę fp Jedz kolorowo żyj zdrowo ,gdzie pokazuję i zarażam miłością do gotowania. Prywatnie jestem matką, żoną i babcią cudownej ośmioletniej Michaliny.. Jeżeli tu jesteś to znaczy, że masz ochotę na zmiany i to jest dobre miejsce dla Ciebie. Jest mi ogromnie miło Cię gościć i może nawet uda mi się zaszczepić w Tobie małe zmiany? Pozdrawiam serdecznie.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *