Nadziewane pieczarki

Wszystkie przepisy tu zawarte są przygotowane i fotografowane przeze mnie. Staram się umieszczać wszystko co pomaga mi w pozbyciu się zbędnych kilogramów. Jednak żeby dieta stała się stylem życia i nie była nudna przygotowuje tak moje dania by było zdrowo, smacznie i kolorowo. Muszę przyznać że w ten sposób schudłam już 9kg i jestem bardzo zadowolona, gdyż nie jestem głodna nigdy, a moje dania naprawdę bardzo mi smakują i mogę polecić każdemu. Nie podaje nigdy bardzo szczegółowo ile czego, gdyż uważam że w kuchni każdej gospodyni trudno jest narzucić co i ile czego ma być. Gotowanie powinno być spontaniczne, tak by nie zostawalo nam resztek i by nikt nie wrzucał jedzenia. Dlatego w moich przepisach podaję co nam jest potrzebne, jednak o ilości decydujecie Wy.

Produkty, które potrzebujemy:

4 szt pieczarek (średniej wielkości porcja dla jednej osoby)

Mięso mielone z piersi kurczaka ( około 200 gram)

Przyprawy

Przygotowanie :

Pieczarki umyć (nie odbierać że skóry)

Mięso doprawić przyprawami według Waszego gustu (można dodać jajko)

Pieczarki faszerujemy przyprawionym mięsem (można dodać na wierzch starty ser) wkładamy do piekarnika 200 stopni 45 min. Po tym czasie nasze pieczarki są gotowe do spożycia, podajemy z surówka bądź pomidorami koktajlowymi.

Szybko łatwo smacznie.

Polecam.

PS. Często podaję w nawiasie czym można wzbogacić danie i jego smak, osobiście tego nie robię, gdyż wiadomo iż wzrasta nam wtedy kaloryczność dania. Wybór jednak pozostawiam Wam.

Smacznego

Bożena

Witam . Nazywam się Bożena Krasoń , jestem certyfikowanym dietetykiem, promotorem zdrowia i naturoterapeutą. Jestem również organizatorką konkursu Osobowość Polonijna Roku im Edyty Felsztyńskiej oraz założycielką Międzynarodowego Stowarzyszenia Polonijnego we Włoszech. Moją pasją jest gotowanie,jak również promowanie zdrowego stylu życia. Jestem autorką dwóch e-booków w tym temacie. Jestem również pasjonatką gotowania i dobrej kuchni polskiej i włoskiej,prowadzę fp Jedz kolorowo żyj zdrowo ,gdzie pokazuję i zarażam miłością do gotowania. Prywatnie jestem matką, żoną i babcią cudownej ośmioletniej Michaliny.. Jeżeli tu jesteś to znaczy, że masz ochotę na zmiany i to jest dobre miejsce dla Ciebie. Jest mi ogromnie miło Cię gościć i może nawet uda mi się zaszczepić w Tobie małe zmiany? Pozdrawiam serdecznie.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *