Biały ser na ciepło

Czasem wielką niespodziankę sprawiają nam dania, których nigdy nie robiliśmy. U mnie jest to biały ser bez laktozy na ciepło. Możemy przyrządzić go w bardzo prosty sposób. Oto on : na ciepłą patelnię kładziemy plaster białego sera i smażymy po 2 min na każdą ze stron.
Sposóby podania są dwa, które uwielbiam. Układamy roszpunkę na talerz dekorujemy pomidorami koktajlowymi i wykladamy nasz ciepły ser.
Kolejny sposób, który często robię to:
Do  podsnażonego sera dodajemy kilka pokrojonych pomidorów koktajlowych i dużą garść świeżej bazyli też pokrojonej i smażymy razem około 2 min.
Bardzo lekki i pożywne danie.
Zapraszam do wypróbowania i życzę smacznego.

Bożena

Witam . Nazywam się Bożena Krasoń , jestem certyfikowanym dietetykiem, promotorem zdrowia i naturoterapeutą. Jestem również organizatorką konkursu Osobowość Polonijna Roku im Edyty Felsztyńskiej oraz założycielką Międzynarodowego Stowarzyszenia Polonijnego we Włoszech. Moją pasją jest gotowanie,jak również promowanie zdrowego stylu życia. Jestem autorką dwóch e-booków w tym temacie. Jestem również pasjonatką gotowania i dobrej kuchni polskiej i włoskiej,prowadzę fp Jedz kolorowo żyj zdrowo ,gdzie pokazuję i zarażam miłością do gotowania. Prywatnie jestem matką, żoną i babcią cudownej ośmioletniej Michaliny.. Jeżeli tu jesteś to znaczy, że masz ochotę na zmiany i to jest dobre miejsce dla Ciebie. Jest mi ogromnie miło Cię gościć i może nawet uda mi się zaszczepić w Tobie małe zmiany? Pozdrawiam serdecznie.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *